MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 4765381
nr 476 5381
1 par, Böjträ [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 juli 2007
kl 16:33:48
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr